Zastřešení bazénu

V této sekci ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ si můžete vybrat z pestré nabídky bazénového zastřešení. Nabízíme od klasického typu „PRACTIC“ po úplně nízké zastřešení, které nenaruší vzhled Vaší zahrady. Díky rozmanitosti, různorodosti a stále se rozvíjejícímu trhu bazénů Vám můžeme nabídnout „ATYPICKÉ“ nebo „DALŠÍ“ zastřešení, které přizpůsobíme právě Vašemu bazénu.

Dále si můžete zvolit barvu konstrukce, kterou můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a samozřejmě také její výplň (Dutinková, Polykarbonát nebo Akrylátové sklo).

JAK ZASLAT POPTÁVKU NA ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU?


VÝHODY ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

  • Chrání Váš bazén před nečistotami a tím šetří Vaše peníze i čas potřebný na údržbu vody
  • Vlivem sluneční energie a skleníkovému efektu se voda v bazénu rychleji ohřeje a výrazně se zvýší její teplota oproti bazénu bez zastřešení
  • Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měsíců
  • Můžete se koupat v bazénu i v nepříznivém počasí
  • Chrání Vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu
  • Nabízíme kvalitní zastřešení bazénů
  • Mnohaletá zkušenost s výrobou zastřešení bazénu
  • Povedený design
  • Zajímavá cena

VŠE O ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU


Zastřešení bazénů

Pokud se zajímáte o novinky nebo aktuálně sledujete jak nejlépe vybavit váš nový bazén, jistě vás neminulo téma zastřešení bazénu. V oblasti budování bazénů je znatelný obrovský pokrok od prvních samonosných kruhových k současným modelům. Moderní zpracování i materiály přiblížili cenově i výrobně bazény mnohem větší a zejména pak bazény v kvalitnějším provedení. Údržba je mnohem snazší, komfort koupání a výsledný estetický dojem o mnoho tříd výše.

A právě výrazným posunem v komfortu koupání je i zastřešení. Kvalitní zastřešení nenaruší celkový dojem z bazénu ani okolí. Volit samozřejmě můžete z mnoha typů profilů i ovládání.

Ochrana a snadná údržba

Pevná krytina zabraňuje spadu listí i drobných nečistot. Usnadňuje údržbu, šetří i spotřebu chemie pro udržení kvality vody. Samozřejmě nejen to – zastřešení funguje jako zásadní ochrana před nechtěným pádem, zvláště u dětí či domácích zvířat.

Zastřešení také velmi dobře využívá kumulace tepla. Voda během chladnějších dní a nocí neprochládá tak rychle a pro její ohřev není třeba tolik energie. A pokud trvá nepříznivé počasí, poskytne vám dostatečné závětří pro koupání i za deště či větru.

Zastřešení vám v kostce pomůže zjednodušit údržbu, ušetří náklady a výrazně prodlouží aktivní koupací sezonu. V naší nabídce si můžete prohlédnout obvyklé prodejní typy. Jsme si jisti, že najdete inspiraci i pro váš bazén.

TOPlist