Zakrytí bazénu

Celoroční bezpečnostní plachty

Celoroční bezpečnostní bazénová plachta je ideálním řešením celoročního zakrýtí bazénu. Kromě požadavku na bezpečnost plní i funkci tepelné izolace a ochrany před padajícími nečistotami. Celoroční bezpečnostní bazénová plachta je vhodná pro zapuštěné nebo částečně zapuštěné bazény všech tvarů a typů.

Z finančního hlediska je její nespornou výhodou třetinová cena oproti bazénovému zastřešení či lamelovému zakrytí bazénu.


Aku klika

S tímto produktem se stáčení vaší ochranné plachty stane jednoduché. Bez námahy a za méně než 3 minuty (platí pro 9 x 4.5 m bazény). Robustní a stabilní díky svým kolečkám s velkým průměrem.

Na konci stáčení je za pomoci funkce “reverse” přístroj jednoduše uvolněn. Produkt může plachtu stáčet z levé i z pravé strany.


 

 

Ruční stáčecí klika

Celoroční bezpečnostní bazénová plachta se odjistí z kotvících prvků a stáčí se včetně integrovaných nosných trubek. Plachtu může svinout za 2 – 3 minuty pouze jedna osoba s použitím ruční kliky s redukčním převodem 7:1.

Doporučujeme – Ruční stáčecí klika s redukčním převodem 7:1 je vhodná pro Bezpečnostní bazénové plachty do 55m2.


 

 

BAZÉN MŮŽE BÝT VÁŽNÝM NEBEZPEČÍM PRO VAŠE DĚTI. UTOPIT SE LZE VELICE RYCHLE. NA DĚTI POHYBUJÍCÍ SE V BLÍZKOSTI BAZÉNU JE ZAPOTŘEBÍ DÁVAT NEUSTÁLE POZOR A AKTIVNĚ NA NĚ DOHLÍŽET, I KDYŽ UMĚJÍ PLAVAT. BĚHEM ODKRÝVÁNÍ A ZAKRÝVÁNÍ BAZÉNU BAZÉN PO CELOU DOBU NESPOUŠTĚJTE Z OČÍ.

TOPlist