Zakrytí bazénu

Celoroční bezpečnostní plachty

Celoroční bezpečnostní bazénová plachta je ideálním řešením celoročního zakrýtí bazénu. Kromě požadavku na bezpečnost plní i funkci tepelné izolace a ochrany před padajícími nečistotami. Varianta SOLAR je průsvitná a tak navíc ohřívá bazénovou vodu. Celoroční bezpečnostní bazénová plachta je vhodná pro zapuštěné nebo částečně zapuštěné bazény všech tvarů a typů.

Z finančního hlediska je její nespornou výhodou třetinová cena oproti bazénovému zastřešení či lamelovému zakrytí bazénu.


Lamelové bazénové zakrytí WALU ROLL

Mezi další bezpečnostní zakrytí bazénu patří v neposlední řadě lamelové zakrytí WALU ROLL. Toto zakrytí je unikátní v tom, že neleží na okrajích bazénu, není zde zapotřebí nosných trubek či kolejnic po obvodu bazénu. Lamely jsou utěsněny koncovkami (které lamely hermeticky uzavřou) a plují po vodní hladině. Lamelové bazénové zakrytí WALU ROLL je vybaveno bezpečnostním ukotvením proti vzdouvání lamel a splňuje požadavky normy NF P 90-308. Po zakrytí bazénu WALU ROLL se lamely upnou do bezpečnostního kotvení a bazén je tak plně zabezpečený. Lamelové zakrytí WALU ROLL minimalizuje tepelné ztráty bazénové vody a zabraňuje jejímu odpařování.


Zimní zakrytí WALU WINTER

Ideální zakrytí bazénu mimo koupací sezónu. Díky vypouklému tvaru se do bazénu nedostane dešťová voda, sníh, nečistoty ani jiné znečištění. Dvojitá neprůhledná fólie je odolná UV záření.

 

 


Letní bublinkové plachty

Solární bublinková fólie slouží u venkovních bazénů k zakrytí hladiny, k částečnému ohřevu vody sluneční energií a snižuje odpar. U vnitřních bazénů lze použít k podstatnému snížení odparu z hladiny. Pro pohodlnou manipulaci s fólií možno zakoupit nerezové rolovací zařízení.

 


BAZÉN MŮŽE BÝT VÁŽNÝM NEBEZPEČÍM PRO VAŠE DĚTI. UTOPIT SE LZE VELICE RYCHLE. NA DĚTI POHYBUJÍCÍ SE V BLÍZKOSTI BAZÉNU JE ZAPOTŘEBÍ DÁVAT NEUSTÁLE POZOR A AKTIVNĚ NA NĚ DOHLÍŽET, I KDYŽ UMĚJÍ PLAVAT. BĚHEM ODKRÝVÁNÍ A ZAKRÝVÁNÍ BAZÉNU BAZÉN PO CELOU DOBU NESPOUŠTĚJTE Z OČÍ.

TOPlist