Umělý pískovec

Bazénové lemy z umělého pískovce jsou z mnoha důvodů považovány za nejlepší řešení estetického zakončení vrchní hrany bazénu. Umělý pískovec je vyráběn v přírodní bílé barvě nebo probarvený do žlutého melíru. Toto zbarvení decentně kontrastuje s modrou barvou bazénu a působí příjemně a přirozeně.

  • bazénový lem je vyrobený z velmi jemného křemičitého písku
  • je odolný vůči extrémním mrazům
  • velikou výhodou je jeho bezpečnost – je 100% protiskluzový a tím zajišťuje bezpečnost, jež je při pobíhání okolo bazénu velmi důležitá
  • na dotyk velice příjemný
  • skladová dostupnost po většinu roku do 3 pracovních dní

Technologie výroby umělých pískovců

Jsou vyráběny metodou ručního pěchování polosuché směsi do forem, čímž je možné dosáhnout nezaměnitelného vzhledu a vlastností jako u pískovce přírodního. Používáním speciálních pružných forem mají výrobky bezkonkurenční kvalitu povrchu a hran i při výrobě komplikovaných tvarů.

 

Použité materiály – křemičitý písek, bílý cement, plastifikátory a další příměsi dosahují nejvyšší kvality a jsou neustále kontrolovány. Výrobní proces podléhá přísným technologickým postupům a je dozorován státním zkušebním ústavem. Dvojitá kontrola výrobků zajišťuje jejich 100% jakost a maximální důraz na kvalitu balení jejich bezproblémový transport k zákazníkovi. Bazénové lemy jsou vyráběny sériově po celý rok a díky tomu jsou kdykoliv skladem k okamžitému odběru.

 

Barvy

Nabídnout Vám můžeme jemné odstíny – bílá / žlutý melír

 

Povrch umělého pískovce

Povrch je 100% protiskluzový – tudíž velmi bezpečné řešení pro olemování Vašeho bazénu a obložení pokračující plochy

Kameny nejsou impregnovány z výroby, následná impregnace je nutná pro udržení čistého povrchu a estetického dojmu. Impregnace zacelí povrch a kameny působí lehce voskovým (jemně lesklým) dojmem. Doporučujeme používat námi dodávanou impregnaci, která je po roky testována výrobcem umělého pískovce.

Dokumenty ke stažení

CENÍK BAZÉNOVÝCH LEMŮ A DLAŽBY Z UMĚLÉHO PÍSKOVCE

TOPlist