TERMOBAZÉNY s.r.o.

Naše rodinná firma TERMOBAZÉNY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem bezpečnostního zakrytí bazénů.
V roce 2005 jsme na český trh uvedli Celoroční bezpečnostní bazénové plachty a doposud jsme jediným výrobcem v České republice s posudkem na nosnost a bezpečnost toho typu zakrytí. Díky vysokému stupni kvality a spolehlivosti se Celoroční bezpečnostní bazénové plachty těší stále větší oblibě. Dlouhodobě s námi spolupracují bazénové firmy nejen v České Republice ale také firmy například ze Slovenska, Rakouska a dalších států Evropské Unie.

V roce 2011 jsme zakoupili a postupně rekonstruovali nové prostory k výrobě Celoročních bezpečnostních bazénových plachet. Tyto prostory stali sídlem naší firmy a kromě výroby zde máme vzorkovou prodejnu, kde se zákazníci mohou podívat a vyzkoušet si manipulaci s Celoroční bezpečnostní bazénovou plachtou. K vidění zde máme také například vzorky bazénových lemů a dlažeb, terasových prken apod. K zakoupení je zde bazénová chemie Vodnář.

Na podzim 2015 uvádíme na český trh novinku – Zimní nafukovací plachty.

Naše firma se nachází v Českých Budějovicích, Čechově ulici 395/59, kde můžete navštívit vzorkovou prodejnu s širokým sortimentem a odborným poradenstvím.

Těšíme se na Vás.

TERMOBAZÉNY s.r.o.

TOPlist