Lamelové zakrytí bazénu

Mezi další bezpečnostní zakrytí bazénu patří v neposlední řadě lamelové zakrytí WALU ROLL. Toto zakrytí je unikátní v tom, že neleží na okrajích bazénu, není zde zapotřebí nosných trubek či kolejnic po obvodu bazénu. Lamely jsou utěsněny koncovkami (které lamely hermeticky uzavřou) a plují po vodní hladině. Lamelové zakrytí WALU ROLL je vybaveno bezpečnostním ukotvením proti vzdouvání lamel a splňuje požadavky normy NF P 90-308. Po zakrytí bazénu WALU ROLL se lamely upnou do bezpečnostního kotvení a bazén je tak plně zabezpečený. Lamelové zakrytí WALU ROLL minimalizuje tepelné ztráty bazénové vody a zabraňuje jejímu odpařování.

  • Skvělý vzhled a pohodlné používání
  • Bezpečnostní uchycení lamel – splňuje normu NF 90-308
  • Nízkonapěťová motorizace
  • Vhodné pro stávající bazény, pro bazény ve výstavbě nebo rekonstruované bazény
  • Nahrazuje veškeré ostatní bezpečnostní systémy

Norma NF P 30-308

Aby lamelové zakrytí splňovalo požadavky normy NF P 90-308, musí být vybaveno bezpečnostním systémem proti vzdouvání lamel. Při roztažení zakrytí se lamely upnou do popruhů ke stěně bazénu. Počet popruhů závisí na šířce bazénu. Popruhy jsou umístěny od hrany bazénu 50cm a s pravidelným intervalem vzdálenosti max. do 200cm.


Bezpečná koncepce

Ovládání navíjecího mechanismu je možné uzamknout, takže bazén zůstane mezi jednotlivým časy koupání uzavřen.

Nejvyšší komfort při používání díky automatice

Bazénové zakrytí je dobré řešení zabezpečení bazénu, ale se snadným ovládáním je ještě lepší. S lamelovým zakrytím WALU ROLL je potřeba jen odstranit pojistku proti vysunutí, otočit klíčem pro ovádání rolety a bazén se automaticky odrkyje. Spínač koncové polohy rozpozná správnou pozici rolety. Za pouhé 3 minuty je lamelové zakrytí otevřeno a opět uzavřeno.

Spolehlivé a robustní zakrytí

Lamelové zakrytí WALU ROLL nabízí všechny předpoklady pro dlouhou životnost. Ušlechtilé materiály: ušlechtilá ocel, PVC hliník jsou odolné proti korozi a proti projevům stárnutí (odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření atd.) a vyžadují pouze minimální péči. Zůstává dlouhodobě nanejvýš spolehlivé a schopné. Motor je chráněn a pracuje s nízkým napětím (12 nebo 24 V).

Estetika pro náročné

S lamelovým zakrytím WALU ROLL zůstane voda průzračně čistá a láká ke koupání. Lamelové zakrytí WALU ROLL se perfektně přizpůsobí okolí bazénu a je vyrobeno na míru pro konkrétní bazén (včetně schodiště).


Nepravidelné tvary

Lamely mohou hladce kopírovat tvar bazénu nebo mohou být sestupně řezané

Zkosení, rádiusy, zaoblené rohy…

 

TOPlist