ÚDRŽBA BAZÉNU

 

ÚDRŽBA BAZÉNuVYSAVAČE ZODIAC


 

Pro příjemný pocit a klidné užívání bazénu je třeba mít zdravotně nezávadnou vodu. Je několik způsobů, jak si bazén udržet čistý. My Vám nabízíme bazénové vysavače, které ušetří čas i starosti. V dnešní době se vývoj těchto robotů dostal do podoby, kdy zejména Automatické vysavače odvedou údržbu vody prakticky za Vás. 

 

NABÍDKA POLOAUTOMATICKÝCH VYSAVAČŮ ZODIAC  >>

2 MX 8

Poloautomatické bazénové vysavače pracují na principu sací síly filtračního systému. A to díky membráně bazénového vysavače, která krouživým pohybem čistí dno i stěny bazénu od písku a dalších nečistot. Poloautomatické bazénové vysavače je možné připojit k pískové filtraci. Tyto vysavače jsou vhodné do všech typů i tvarů bazénů.

 

 

 NABÍDKA AUTOMATICKÝCH VYSAVAČŮ ZODIAC  >>

1 VORTEX 1

Automatické vysavače jsou nejvhodnějším pomocníkem pro údržbu především velkých bazénu a bazénů atypických tvarů. Jejich velkou výhodou je snadná manipulace, tichý provoz a úspora času a starostí. Dokonale vyčistí bazénovou stěnu, dno i schody. Bazénové vysavače Zodiac jsou tak chytré, že jsou schopny si zapamatovat velikost i tvar bazénu a samy se vypnou po dokončení čistícího procesu.