TERASY Z EXOTICKÉHO DŘEVA


Exotické dřevo je řádově 3x tvrdší než evropské, proto je z nich vyráběn prakticky veškerý zahradní nábytek a tak se s ním každodenně setkáváme nejen v interiéru, ale i na zahradách a v okolí bazénů. Díky osvědčující se kvalitě, odolnosti a trvanlivosti vzrůstá nabídka a exotické dřevo se tak dostává do podvědomí zákazníků spíše jako výhodná investice, která je cenově téměr srovnatelná s tuzemskými dřevinami jako je buk či dub při nesrovnatelně vyšší kvalitě.

 


NABÍDKA EXOTICKÉHO DŘEVA


  • BANGKIRAI

decking-bangkirai.jpg, 4,2kB

Bangkirai patří mezi nejrozšířenější a nejdostupnější a dá se říci i nejoblíbenější exotickou dřevinu na tuzemském trhu. Velikou oblibu si získalo svými vlastnostmi, mezi které patří příjemný vzhled s širokou paletou barevných odstínů a zároveň vysoká tvrdost a trvanlivost.


Bangkirai více >>


  • GARAPA

decking-garapa.jpg, 6,0kB

Garapa je světle žlutá dřevina s vysokou odolností a tvarovou neměnností. Pochází z Jižní Ameriky, především z Brazílie. Velmi ceněnou vlastností je neuvolňování pigmentů. Vlákna jsou rovná, struktura je sourodá a jemná. Zajímavostí je, že surové dřevo voní po mandlích.


Garapa více >>


  • MERBAU

decking-merbau.jpg, 4,6kB

Merbau je nejstabilnější exotická dřevina vysoké tvrdosti. Charakterizuje ji především tmavě hnědá barva s žluto-černým žilkováním a její nádherná kresba.


Merbau více >>

 

FOTOGALERIE >>


OLEJ NA EXOTICKÉ DŘEVOSpeciální olej na podlahy a zahradní nábytek z exotického dřeva. Balení: 1, 5, 10 l.

oleje_na_drevo_250_389.jpg, 11kB