TERASOVÁ PRKNA

 

TERASOVÁ PRKNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plánujete vystavět terasu a máte rádi přirodní materiály? Naše nabídka obsahuje jak 100 % Exotické dřevo, tak dřevoplastový materiál (kombinace exotického dřeva a plastu = WPC).

 

Pro správný výběr pokládky je třeba zvážit, který z materiálů bude právě pro Vás tím nejpříjemnějším a zároveň nejpraktičtějším. Exotické dřevo je velmi tvrdé a tím zaručuje vysokou odolnost. Právě pro to, že je to přírodní materiál, je třeba věnovat mu náležitou péči a to v podobě olejového nátěru, který je třeba provádět 2 až 3krát za rok. Tímto ošetřováním si terasa zachová svoji barevnou stálost. V opačném případě by mohlo dojít k zešednutí dřeva. I když je Exotické dřevo oproti WPC materiálu nákladnější, je to přírodnina, která je ve své podstatě nenahraditelná. V exotickém dřevu je složka bambusu, která i přes tvrdost dřeva způsobuje to, že na dotek působí jemně až hřejivě, což ocení právě ti, kteří "splynutí s přírodou" považují za nejpříjemnější relax.

 

Všichni víme, kolik je kolem rodinného domku práce a pokud si nechcete připisovat na seznam terasu, jako další bod k údržbě a obsarávání, máme tu druhou možnost, kterou jsou téměř bezúdržbové WPC desky, které věrně imitují pravé dřevo. Není třeba je olejovat. K údržbě těchto teras postačí voda, čistící prostředek, kdy ji udržujete jako běžnou podlahu. Popřípadě můžete použít i tlakový čistič. Nabízíme dřevoplastový materiál BambooGard.

 


KOMPLETNÍ NABÍDKA TERAS