BAZÉNOVÉ LEMY A DLAŽBY BAZÉNŮ

 

BAZÉNOVÉ LEMY A DLAŽBY

 


BETONOVÝ LEM A DLAŽBA MYSTERY  >>


Betonové bazénové lemy Mystery se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Věrně imitují přírodní kámen a díky správné skladbě kameniva je možno tyto betonové výrobky snadno a hladce řezat aniž by se jejich okraje otřepily. Po koupi bazénových lemů Mystery již nemusíte provádět hydrofobní ošetření. Z pestré škály barevných odstínů si zajisté vybere každý.

Krátká dodací lhůta - zakázku jsme schopni vyexpedovat zpravidla do 4 pracovních dnů.BETONOVÝ LEM A DLAŽBA STONEAGE  >>

Umělý kámen StoneAge je vhodný pro použití do interiéru i exteriéru Vašeho domu. Naše kamenné obklady, betonové dlažby, obkladový kámen, zdící prvky, bazénové lemy a další prvky zahradní architektury Vám poskytnou bezpočet možností, jak si vytvořit jedinečný styl Vašeho domu. Máte na výběr z mnoha barev i textur.

 


ITALSKÝ LEM A DLAŽBA WOOD STYLE >>

Lem a dlažba Wood Style je vyráběna z vysokokvalitního betonu - zaručuje vysokou odolnost vůči nečistotám. Imituje přírodní dřevo a nabízíme ho ve 2 barevných provedení. Působí přírodním dojmem a je velmi přijemný na dotek. Italský lem Wood Style je možný použít pouze pro obdelníkové bazény.

 


UMĚLÝ PÍSKOVEC  >>

Bazénové lemy z umělého pískovce jsou z mnoha důvodů považovány za nejlepší řešení estetického zakončení vrchní hrany bazénu. Umělý pískovec je vyráběn v přírodní bílé barvě nebo probarvený do žlutého melíru. Toto zbarvení decentně kontrastuje s modrou barvou bazénu a působí příjemně a přirozeně.